Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

IncrediBots 2

Gry Fizyka
Budowanie Robotów
IncrediBots 2 - Budowanie Robotów
Bardzo ciekawa i zarazem nietypowa gra w której możesz budować swoje własne pojazdy! Do dyspozycji otrzymasz całą gamę narzędzi dzięki którym możesz stworzyć swojego własnego robota lub pojazd z ramieniem. Do gry wprowadzi cię kilka samouczków dzięki którym nabierzesz wprawy w poruszaniu się po świecie gry. Tworzymy kadłub pojazdu, rysujemy koła i oznaczamy miejsce osi obrotu. Następnie możemy przejechać się po poziomie lub zacząć budować nowy pojazd od początku. Miłej gry!
Budowanie Robotów
Ocena: 56% Głosów: 18 Zagrań: 13871 Dzisiaj: 4 razy 100
 Jerry Bombing Tom - Jerry i Strzelanie z Armaty Garfield Eats Pizza - Jedzenie Pizzy z Garfieldem Donutosaur - Dinozaury Lubią Pączki Mummys Path - Ścieżka Mumii Pou Shoot Monster - Pou Walczy z Potworami Farm Soccer - Piłka Nożna na Farmie
Gry Roboty Gry Budowanie Gry Logiczne Gry Rysowanie Gry Rysowanki Gry Symulatory Gry Symulacyjne
W grę Budowanie Robotów - IncrediBots 2 zagraliście już 13871 razy. Gra została opublikowana 2011-08-27 o godzinie 14:08. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Fizyka i życzymy wielu zdobytych punktów!