Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Build A City

Gry Budowanie
Zbuduj Miasto
Build a City - Zbuduj Miasto
Fajna i rozbudowana gierka dla wszystkich miłośników gier polegających na tworzeniu czegoś z niczego. Tym razem czeka na ciebie bardzo trudne i czasochłonne wyzwanie. Musisz stworzyć od zera praktycznie całe miasto. Dolne menu da ci dostęp do najróżniejszych budowli, pomników, domów mieszkalnych, banków, ulic, wieżowców, parków i wielu szczegółowych obiektów których w twoim mieście nie może zabraknąć. Obszar został podzielony na kwadraty i jest nawet całkiem spory. Kliknij na wybrany przez siebie obiekt i umieść go w najbardziej odpowiednim miejscu, i tak dalej, i tak dalej aż powstanie metropolia bijąca na głowę Nowy Jork. Miłej gry!
Zbuduj Miasto
Ocena: 95% Głosów: 19 Zagrań: 6558 Dzisiaj: 2 razy 100
 Level Editor 3 - Edytor Poziomów Sheeps Tacker - Owcza Wieża Worldcraft - Świat Minecrafta Mineclone 3 - Minecraft w Unity 3D Minecraft Block Story - Budowanie z Bloków Tower Blocks - Budowanie Wieży
Gry Budowanie Gry Budowlane Gry Miasta Gry Budowanie Miast Gry Budowanie Miasta Gry Dekorowanie
W grę Zbuduj Miasto - Build a City zagraliście już 6558 razy. Gra została opublikowana 2011-09-06 o godzinie 02:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Budowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!