Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Zombie Smasher

Gry Zombie
Rozjeżdżanie Zombie
Rozjeżdżanie Zombie - Zombie Smasher
Bardzo fajna choć krwawa gierka o zombiakach. Stanowi ona połączenie gier zombie z grami opartymi na fizyce. Na każdym z poziomów a tych jest całkiem sporo musisz rozjechać wszystkie potwory klasycznym samochodem. Aby samochód ruszył kliknij na niego lewym przyciskiem myszki, kliknij na niego ponownie aby go zatrzymać. Czasami na poziomie znajdą się postacie na które musimy uważać i nie zrobić im przez przypadek krzywdy. Miłej zabawy!
Rozjeżdżanie Zombie
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2233 Dzisiaj: 0 razy 100
 Spongebob Adventure 3 - Halloweenowa Przygoda Spandzboba Bubble Town - Bąbelkowe Miasto Bubble Zombie Battlefield - Zombie na Polu Bitwy Crazy Zombie v3.0 - Japońscy Wojownicy w Mieście Zombie Still Alive - Zombiaki z Horroru Cowboy vs Zombie - Kowboj i Zombiaki 3D
Gry Zombie Gry Zombiaki Gry Fizyka Gry Samochody Gry Zręcznościowe Gry Potwory Gry Krwawe Gry Brutalne
W grę Rozjeżdżanie Zombie - Zombie Smasher zagraliście już 2233 razy. Gra została opublikowana 2011-10-08 o godzinie 07:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zombie i życzymy wielu zdobytych punktów!