Rejestracja

Wkurzone Ptaki

Gry Zręcznościowe
Angry Birds Halloween Boxs
Wkurzone Ptaki - Angry Birds Halloween Boxs
Pewnie wielu graczy zna już grę Angry Birds która w ostatnim czasie zyskała niesamowitą popularność. Tym razem zagramy we wkurzone ptaki w halloweenowej oprawie graficznej. Twoim zadanie po raz kolejny będzie wykorzystanie wielkiej procy z której wystrzelisz ptaki do celu. Musisz kombinować w taki sposób aby strącić z planszy wszystkie pudła z namalowanymi na nich dyniami. Do wykorzystania masz tylko kilka ptasich pocisków a poziomów jest całkiem sporo. Dobieraj odpowiedni kąt oraz kierunek strzału i pokonaj każdy level jak najszybciej!
Wkurzone Ptaki
Ocena: 50% Głosów: 2 Zagrań: 3091 Dzisiaj: 0 razy 100
 Spongebob Adventure 3 - Halloweenowa Przygoda Spandzboba Penguins VS Polar Bears - Pingwiny vs Niedźwiedzie Polarne Super Cross Free Style - Angry Birds na Motorach Flappy Bird Immortal - Skaczący Ptak After Sunset - Survival z Zombie 3D Angry Waiter - Wkurzony Kelner
W grę Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki zagraliście już 3091 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!