Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Wkurzone Ptaki

Gry Fizyka
Angry Birds Halloween Boxs
Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki
Pewnie wielu graczy zna już grę Angry Birds która w ostatnim czasie zyskała niesamowitą popularność. Tym razem zagramy we wkurzone ptaki w halloweenowej oprawie graficznej. Twoim zadanie po raz kolejny będzie wykorzystanie wielkiej procy z której wystrzelisz ptaki do celu. Musisz kombinować w taki sposób aby strącić z planszy wszystkie pudła z namalowanymi na nich dyniami. Do wykorzystania masz tylko kilka ptasich pocisków a poziomów jest całkiem sporo. Dobieraj odpowiedni kąt oraz kierunek strzału i pokonaj każdy level jak najszybciej!
Angry Birds Halloween Boxs
Ocena: 50% Głosów: 2 Zagrań: 3078 Dzisiaj: 0 razy 100
 Jerry Bombing Tom - Jerry i Strzelanie z Armaty Garfield Eats Pizza - Jedzenie Pizzy z Garfieldem Donutosaur - Dinozaury Lubią Pączki Mummys Path - Ścieżka Mumii Pou Shoot Monster - Pou Walczy z Potworami Farm Soccer - Piłka Nożna na Farmie
Gry Zręcznościowe Gry Ptaki Gry Fizyka
W grę Angry Birds Halloween Boxs - Wkurzone Ptaki zagraliście już 3078 razy. Gra została opublikowana 2011-10-29 o godzinie 10:10. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Fizyka i życzymy wielu zdobytych punktów!