Rejestracja

Zarządzaj Restauracją

Gry Sklep
Burger Restaurant 4
Zarządzaj Restauracją - Burger Restaurant 4
Czy jesteście gotowi na kolejną część wspaniałej gry Burger Restaurant? W czwartej części czeka na nas jeszcze więcej zabawy i jeszcze więcej klientów do obsłużenia. Tym razem będziemy mieli okazję zwiedzić niemal cały świat a nawet więcej - wyruszymy także w przestrzeń kosmiczną. Nie ważne gdzie będziemy - naszym głównym celem będzie serwowanie burgerów klientom odwiedzającym naszą restaurację i pilnowanie aby nie wyszli z niej niezadowoleni. Zarabiaj pieniądze i pamiętaj aby każdy z gości dostał dokładnie takie danie jakie zamówił. Niezadowolony klient nie zapłaci za nasze usługi a przecież właśnie na tym najbardziej nam zależy. Miłej gry!
Zarządzaj Restauracją
Ocena: 100% Głosów: 4 Zagrań: 3291 Dzisiaj: 0 razy 100
 Airport Cafe - Praca w Kawiarni na Lotnisku Monster Fun Cafe - Abbey Bominable i Praca w Kawiarni Waitress Adventures - Przygody Kelnerki Dwarfs Menu - Obsługa Krasnoludków w Restauracji Annas Restaurant Part 2 - Restauracja Anny Scooby Doo Diner - Obiad ze Skubim
W grę Burger Restaurant 4 - Zarządzaj Restauracją zagraliście już 3291 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry sklep i życzymy wielu zdobytych punktów!