Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Angry Birds Go Home

Gry Zręcznościowe
Wkurzone Ptaki Wracają do Domu
Wkurzone Ptaki Wracają do Domu - Angry Birds Go Home
Angry Birds Go Home to kolejna gra z serii Wkurzone Ptaki. Tym razem nasi bohaterowie są już zmęczeni bojem i postanowili powrócić do domu. Pomóż im trafić do swoich gniazd rysując drogę po której mają lecieć. Pamiętaj że każdy ptak ma swoje własne gniazdo do którego chce wrócić. Aby przyspieszyć grę przytrzymaj klawisz spacji. Powodzenia!
Wkurzone Ptaki Wracają do Domu
Ocena: 67% Głosów: 3 Zagrań: 1386 Dzisiaj: 0 razy 100
 Mario Explore The Old Castle - Mario i Zwiedzanie Starego Zamku Tom Cat Trampoline - Kot Tom na Trampolinie Pou Girl Washing Clothes - Dziewczyna Pou i Pranie Ubrań w Pralce Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Penguins VS Polar Bears - Pingwiny vs Niedźwiedzie Polarne Super Cross Free Style - Angry Birds na Motorach
Gry Rysowanie Gry Malowanie Gry Ptaki Gry Latanie
W grę Wkurzone Ptaki Wracają do Domu - Angry Birds Go Home zagraliście już 1386 razy. Gra została opublikowana 2011-12-01 o godzinie 16:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!