Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Christmas Ruby Room Escape

Gry Escape
Ucieczka ze Świątecznego Pokoju
Ucieczka ze Świątecznego Pokoju - Christmas Ruby Room Escape
Przenieśmy się do pewnego pokoju wystrojonego na święta. Naszym zadaniem będzie wydostanie się z niego w jak najkrótszym czasie. Pomijając typowe dla gier ucieczek szukanie przedmiotów będziemy również musieli odnaleźć ukryte w pomieszczeniu rubiny. Wykorzystaj swoją spostrzegawczość i pamiętaj że klejnoty mogą być ukryte w bardzo nietypowych miejscach. Miłej zabawy!
Ucieczka ze Świątecznego Pokoju
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 1316 Dzisiaj: 0 razy 100
 History Museum Escape - Ucieczka z Muzeum Mobile Apps Escape - Odzyskiwanie Hasła do Telefonu Escape the Red Room - Ucieczka z Czerwonego Pomieszczenia Nautilus Escape - Ucieczka z Nautilusa Matryoshka v2 - Pokój Matrioszek 2 Escape The Lighthouse  - Ucieczka z Opuszczonej Latarni
Gry Świąteczne Gry Ucieczki Gry Escape Gry Ucieczka Gry Święta Gry Ukryte Obiekty Gry Ukryte Przedmioty
W grę Ucieczka ze Świątecznego Pokoju - Christmas Ruby Room Escape zagraliście już 1316 razy. Gra została opublikowana 2011-12-04 o godzinie 11:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Escape i życzymy wielu zdobytych punktów!