Rejestracja

Gaszenie Pożarów Z Powietrza

Gry Ogień
Sky Fire Fighter
Gaszenie Pożarów z Powietrza - Sky Fire Fighter
Po raz kolejny wcielisz się w rolę strażaka, którego zadaniem będzie gaszenie pożarów szalejących w lasach. Siadaj za sterami specjalnie do tego celu przeznaczonego samolotu, uzupełnij zapasy wody w pobliskim jeziorze a następnie wzbij się w powietrze i zrzuć ją w ogień aby go ugasić. Podczas lotu postaraj się unikać ptaków które mogą spowodować uszkodzenia. Czasami aby dokończyć gaszenie pożaru będziesz musiał kilka razy uzupełnić zapasy wody. Pokonuj kolejne poziomy i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Powodzenia!
Gaszenie Pożarów z Powietrza
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 3880 Dzisiaj: 0 razy 100
 Severe Road - Obrona Pociągu Tom Become Fireman - Kot Tom jako Strażak Bubble Poppin Fun -  Strzelanie do Bąbelków HELLicopter - Helikopter pod Ostrzałem Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Lamborghini Huracan 3D - Wyścig w Lamborghini
W grę Sky Fire Fighter - Gaszenie Pożarów z Powietrza zagraliście już 3880 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry ogień i życzymy wielu zdobytych punktów!