Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Gaszenie Pożarów Z Powietrza

Gry Samoloty
Sky Fire Fighter
Gaszenie Pożarów z Powietrza - Sky Fire Fighter
Po raz kolejny wcielisz się w rolę strażaka, którego zadaniem będzie gaszenie pożarów szalejących w lasach. Siadaj za sterami specjalnie do tego celu przeznaczonego samolotu, uzupełnij zapasy wody w pobliskim jeziorze a następnie wzbij się w powietrze i zrzuć ją w ogień aby go ugasić. Podczas lotu postaraj się unikać ptaków które mogą spowodować uszkodzenia. Czasami aby dokończyć gaszenie pożaru będziesz musiał kilka razy uzupełnić zapasy wody. Pokonuj kolejne poziomy i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów! Powodzenia!
Sky Fire Fighter
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 3871 Dzisiaj: 2 razy 100
 Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Park It 3D Airplanes - Parkowanie Samolotów 3D Flight Simulator Boeing 737 400 Sim - Symulator Boeinga Real Pilot Trainer - Trener Pilotów Disney Planes Propwash Pursuit - Wyścig Samolotów 3D Stunt Pilot - Wyczynowe Latanie
Gry Ogień Gry Strażacy Gry Strażackie Gry Samoloty Gry Samolotowe Gry Latanie Gry Lotnicze
W grę Sky Fire Fighter - Gaszenie Pożarów z Powietrza zagraliście już 3871 razy. Gra została opublikowana 2011-12-04 o godzinie 12:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!